Tištěné obrazy na stěnu

Snímek se stává fotografií až ve hmotné podobě. Vždy nás lákala myšlenka tvořit dílo, které udělá někomu radost pokaždé, když přijde domů, do ložnice, do kanceláře, nebo dílny. Takové dílo je věčné a lze ho zničit pouze fyzicky.

Věnujeme se převážně fotografii ženské nahoty. Skrytě, neskrytě, provokativně, prostě jak nás to zrovna napadne. Volná tvorba nezná mezí, protože záleží na myšlence, náladě, záměru. V záložce "Nabídka fotoobrazů" si můžete vybrat tvorbu, která vás zajímá a zakoupit si jí. Přímo pro vás jí zhotovíme a zašleme na adresu. Rámování, či jiná adjustace je na domluvě, není však součástí kupovaného díla. 

Fotografie jsou limitované a opatřené certifikátem. Po vyprodání už nebude existovat žádná kopie, kromě výstavního kusu. 


Josef Duchoslav

Josef Duchoslav je fotograf, lektor fotografie a tisku a odborník na analogovou fotografii. Narodil se v Rumburku v březnu 1971 a fotografie ho baví od útlého dětství. 

Po studiu nastoupil na prodejně KODAK EXPRESS a v březnu 1997 pak přestoupil do Královehradecké firmy FOMEI s.r.o., kde pracoval nejprve jako obchodní zástupce pro Liberecký a Ústecký kraj. Dnes pracuje jako produktový specialista v oddělení zabývajícím se technologiemi výroby fotografií.

Vedle moderních technologií jsou jeho specializací materiály pro klasickou analogovou fotografii značky ILFORD. Vedle zaměstnání pracuje také jako fotograf na volné noze. 

Jan Novák

Působím jako portrétní fotograf a převážně fotím v ateliéru, jiných interiérech a u klientů doma. Mezi mé hlavní činnosti patří produktová a reklamní fotografie, focení firemních portrétů a business fotografií. Ve volné tvorbě se věnuji hlavně fotografii glamour a aktu. 

Fotografii se věnuji od roku 2008. Jako produktový specialista navrhuji ateliéry pro FOMEI s.r.o..

Jako lektor fotografie a svícení tvořím osobní kurzy, nebo ve spolupráci s FOMEI, Nikon Škola, Centrum FotoŠkoda, Megapixel, Fotoklub beseda Otrokovice a mnoho dalších. 

Fotografuji v Hradci Králové, případně kdekoli po ČR. Používám fotografickou techniku Nikon a FOMEI. Fotím také na svitkový černobílý film Ilford.